* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Комп’ютерна акустична система із двох колонок може бути чудовим доповненням для вашого робочого місця.
Кожна стовпчик має потужність 3 Вт, що може забезпечити якісний звук для вашого комп’ютера.
Дводюймові динаміки забезпечать якісний звук, що дозволить насолоджуватися високою якістю звуку під час перегляду відео, прослуховування музики чи гри.
Підключення акустичної системи до комп’ютера здійснюється за допомогою кабелю USB та AUX 3.5 мм. Це дозволяє забезпечити зручне з’єднання без потреби живлення від мережі.
7-колірне підсвічування з ефектом переливання може створити чудову атмосферу під час роботи з комп’ютером. Це може бути особливо корисним під час вечірньої роботи чи гри у темному приміщенні
| Тип | стаціонарні |
| Живлення | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Кількість смуг | 1 |
| Потужність | 6 Вт |
| Частотний діапазон | 150 – 20 000 Гц |
| Співвідношення сигнал/шум | >85 дБ |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| Підсвічування | є |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Габарити загальні | 119 x 75 x 72 мм |
| Вага загальна | 0.38 кг |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
Отзывы о GamePro RGB GS290 Black