* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Ця акустична система складається з двох колонок та сабвуфера, який має два динаміки з потужністю 5 Вт, кожен, що забезпечує більш глибокий та об’ємний звук, особливо у низьких частотах. Також, сабвуфер має 7-кольорове підсвічування з ефектом переливання, що може надати стильності та естетичному вигляду до вашого робочого простору.
Кожна з колонок має потужність 3 Вт, що забезпечує якісний звук на високих та середніх частотах. Колонки можуть бути розташовані на різних кінцях робочого простору, щоб дати просторіший звук.
Акустична система підключається до комп’ютера за допомогою кабелю USB та AUX 3.5 мм для звукового сигналу. Регулятор гучності на сабвуфері дозволяє легко регулювати звук на відповідний рівень гучності. Загалом, ця акустична система є гарним варіантом для тих, хто шукає якісний звук і стильний дизайн для свого робочого простору
| Тип | стаціонарні |
| Живлення | від USB |
| Формат акустики | 4.0 |
| Потужність | 16 Вт |
| Частотний діапазон | 150 – 20 000 Гц |
| Співвідношення сигнал/шум | >30 дБ |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| USB | є |
| Потужність сабвуфера | 10 Вт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | пластик |
| Габарити сабвуфера | 234 х 102 х 107 мм |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Габарити сателітів | 100 х 103 х 70 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Габарити загальні | 245 х 216 х 111 мм |
| Вага загальна | 0.9 кг |
| Колір | чорний |
Отзывы о GamePro RGB GS629 Black