* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Мультимедійна акустична система REAL-EL S-130 – це легке та доступне рішення для озвучування комп’ютера чи ноутбука. АС оснащена вбудованим підсилювачем та акустичним кабелем, тому її можна швидко підключити практично до будь-яких джерел аудіосигналу. Живлення здійснюється через USB-порт ПК, ноутбука або через блок живлення 5V DC за допомогою вбудованого кабелю USB.
REAL-EL S-130 має зручний пульт керування, що дозволяє регулювати гучність одним рухом без необхідності торкатися самої колонки. Такий контроль робить використання ще комфортнішим.
Підсвічування додає динаміки та створює приємну атмосферу, коли ви хочете додати настрій під час прослуховування чи перегляду відео
| Тип | портативні |
| Живлення | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність | 10 Вт |
| Частотний діапазон | 90 - 20 000 Гц |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| Підсвічування | є |
| Діаметр динаміків сателітів | 65 мм |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Габарити загальні | 180 х 90 х 80 мм |
| Вага загальна | 0.65 кг |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
Отзывы о REAL-EL S-130 Black (EL121100018)