* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Мультимедійна акустична система REAL-EL S-135 – це легке та доступне рішення для озвучування комп’ютера чи ноутбука. АС оснащена вбудованим підсилювачем та акустичним кабелем, тому її можна швидко підключити практично до будь-яких джерел аудіосигналу. Живлення здійснюється через USB-порт ПК, ноутбука або блок живлення 5V DC за допомогою вбудованого кабелю USB.
REAL-EL S-135 має зручний пульт керування, що дозволяє регулювати гучність одним рухом без необхідності торкатися самої колонки. Це робить користування ще більш простим та комфортним.
Підсвічування з RGB-світловим масивом додає динаміки та створює яскраву атмосферу, коли ви хочете додати настрій під час прослуховування чи перегляду відео
| Тип | портативні |
| Живлення | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність | 10 Вт |
| Частотний діапазон | 90 - 20 000 Гц |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| Підсвічування | є |
| Діаметр динаміків сателітів | 65 мм |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Габарити загальні | 170 х 100 х 80 мм |
| Вага загальна | 0.7 кг |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
Отзывы о REAL-EL S-135 Black (EL121100019)