* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
REAL-EL S-202 – компактна мультимедійна акустична система з насиченим звучанням.
Колонки мають класичний дизайн та корпус (MDF), що забезпечує природний та глибокий звук. Спеціальна форма з фазоінверторами на задній панелі покращує відтворення низьких частот та створює більшу об’ємну акустичну картину.
Динаміки діаметром 50 мм відтворюють звук у діапазоні від 100 до 18 000 Гц, забезпечуючи чисте та збалансоване звучання. Живлення здійснюється через USB-порт ПК, ноутбука або блок живлення 5 V DC, а підключення відбувається через стандартний mini-jack 3,5 мм.
Регулятор гучності надає зручності, дозволяючи швидко налаштовувати оптимальний рівень звуку.
REAL-EL S-202 - поєднання дерев’яного корпусу, класичного дизайну та якісного звучання в компактному форматі
| Тип | портативні |
| Живлення | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність | 6 Вт |
| Частотний діапазон | 100 – 18 000 Гц |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Діаметр динаміків сателітів | 50 мм |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Габарити загальні | 150 х 95 х 75 мм |
| Вага загальна | 0.635 кг |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
Отзывы о REAL-EL S-202 Black (EL121200019)