* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
REAL-EL S-228 - це якість, на яку ви можете розраховувати!
В пошуках надійних, зручних і стильних колонок для вашого ПК, ноутбука чи планшета? Ваш вибір - REAL-EL S-228!
Ці колонки поєднують в собі компактний розмір, що дозволяє їм гармонійно вписатися в будь-яке просторове рішення та вишуканий дизайн із глянцевою передньою панеллю, який додає естетики вашому робочому місцю чи дому.
REAL-EL S-228 виготовлені з дерева (MDF), яке забезпечує якісний звук. Регулятор гучності, зручно розташований на боковій панелі, дозволяє легко налаштовувати звук під ваші потреби.
Колонки живляться через USB-порт, що робить їх максимально простими у використанні та універсальними.
Подаруйте собі комфорт і якісний звук з REAL-EL S-228!
Особливості
Управління гучністю на боковій панелі
Живлення USB
Матеріал корпусу — дерево (MDF)
| Тип | портативні |
| Живлення | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність | 6 Вт |
| Частотний діапазон | 100 – 20 000 Гц |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Габарити сателітів | 178 х 105 х 105 мм |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Вага загальна | 1.1 кг |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
Отзывы о REAL-EL S-228 Black (EL121200014)