* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Акустична система REAL-EL S-410 — стиль та якісне звучання!
REAL-EL S-410 забезпечує чисте, насичене та потужне звучання завдяки корпусу з дерева (MDF), що підсилює акустичні властивості. Вона підтримує безпровідне підключення по Bluetooth, а також має провідний роз’єм 3.5 мм, забезпечуючи універсальність у використанні. Додатково передбачений роз’єм для навушників, який автоматично перемикає режим відтворення.
Для ще глибшого та більш насиченого звучання, система оснащена регулятором низьких частот, який дозволяє налаштувати баси за власним смаком.
RGB підсвічування додає особливого настрою завдяки динамічному режиму та налаштуванням статичних кольорів. Лакована передня панель та яскраві кольори підсвічування роблять REAL-EL S-410 стильним елементом будь-якого інтер’єру.
Обирайте REAL-EL S-410, щоб насолоджуватися сучасним дизайном та вражаючим звучанням!
Особливості
Безпровідна передача сигналу по Bluetooth
Провідне підключення 3.5 мм
Роз’єм для підключення навушників
Динамічне/статичне RGB підсвічування
Матеріал корпусу- дерево (MDF)
| Тип | портативні |
| Живлення | від мережі |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність | 12 Вт |
| Частотний діапазон | 90 - 20 000 Гц |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| Bluetooth | є |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Підсвічування | є |
| Потужність сателітів | 2 х 6 Вт |
| Габарити сателітів | 180 х 110 х 105 мм |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Вага загальна | 1.3 кг |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
Отзывы о REAL-EL S-410 Black (EL121200016)