* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Акустична система REAL-EL S-420 – це надійне, багатофункціональне та стильне рішення для вашого аудіо контенту.
Чисте та потужне звучання системи забезпечують два динаміки. Система також оснащена роз’ємами для підключення навушників і мікрофона, що робить її ідеальною для перегляду фільмів, прослуховування музики або спілкування в іграх, а також дозволить користувачам насолоджуватися музикою або іншим аудіо контентом не заважаючи оточуючим. Глянцеві передні панелі акустичної системи надають стильного вигляду і роблять її гармонійною частиною будь-якого інтер’єру. Вбудований модуль Bluetooth REAL-EL S-420 дозволяє програвати ваші улюблені треки, мікси та подкасти зі смартфонів та планшетів.
ОСОБЛИВОСТІ
Бездротова передача сигналу через Bluetooth
Роз’єми для підключення навушників та мікрофона
Управління тембром
Матеріал корпусу – дерево (MDF)
| Тип | портативні |
| Живлення | від мережі |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність | 28 Вт |
| Частотний діапазон | 60 – 20 000 Гц |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| Bluetooth | є |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Потужність сателітів | 2 х 14 Вт |
| Габарити сателітів | 122 х 210 х 160 мм |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Вага загальна | 2 кг |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
Отзывы о REAL-EL S-420 Black (EL121200011)