800W 2E GAMING Extra Power EP800GM (2E-EP800GM-140)
2E
Блоки питания
Форм-фактор: ATX
Потужність: 800 Вт
Модуль PFC: активний
Сертифікація 80 PLUS: Gold
Гарантия: 36 месяцев
  • Отзывы (0)
Модульний блок живлення 2E Gaming Extra Power із кабелем живлення для сучасних продуктивних персональних комп'ютерних систем високого рівня складності. Забезпечить безперебійну роботу ПК при одночасному зниженні надмірного енергоспоживання завдяки використанню високопродуктивних довговічних та надійних компонентів. Сертифікований та відповідає стандарту 80+Gold. Блок живлення оснащений 140мм тихим вентилятором, що гарантує тиху роботу та ефективне обдування компонентної бази.
Форм-фактор ATX
Потужність 800 Вт
Модуль PFC активний
Сертифікація 80 PLUS Gold
ККД (макс.) 90 %
Живлення материнської плати 20+4 pin
Живлення процесора 2 × 4+4 pin
Живлення відеокарт 16-pin (PCIe 12VHPWR)
Живлення відеокарт 6+2-pin (PCIe) 4
Конектори SATA 6
Конектори Molex 3
Довжина кабелю живлення плати 500 мм
Довжина кабелю живлення процесора 600 мм
Струм по лінії +3.3 В 22 А
Струм по лінії +5 В 22 А
Струм по лінії +12 В 1 66.7 А
Струм по лінії -12 В 0.3 А
Струм по лінії +5 В Standby 3 А
Охолодження блоку живлення вентилятор 140 мм
Підключення кабелів модульне
Підсвічування відсутнє
Розміри 160 × 150 × 86 мм
Вага 2.3 кг