Lian Li SX1200P White, EU cord (G9P.SX1200P.W000.EU)
Lian Li
Блоки питания
Форм-фактор: ATX
Потужність: 1200 Вт
Стандарт: ATX 3.1
Гарантия: 24 месяца
  • Отзывы (0)
Форм-фактор ATX
Потужність 1200 Вт
Стандарт ATX 3.1
Модуль PFC активний
Сертифікація 80 PLUS Platinum
Живлення материнської плати 20+4 pin
Живлення процесора 2 × 4+4 pin
Живлення відеокарт 16-pin (PCIe 12VHPWR) 1
Живлення відеокарт 6+2-pin (PCIe) 2
Конектори SATA 8
Конектори Molex 4
Довжина кабелю живлення плати 700 мм
Довжина кабелю живлення процесора 550 мм
Довжина кабелю живлення відеокарт 16-pin 600 мм
Довжина кабелю живлення відеокарт 6+2-pin 550+150 мм
Довжина кабелю SATA 400+150+150+150 мм
Довжина кабелю Molex 400+150+150+150 мм
Охолодження блоку живлення вентилятор 120 мм
Приблизний час напрацювання на відмову 100 тис. годин
Підключення кабелів модульне
Підсвічування відсутнє
Колір білий
Розміри 140 × 150 × 86 мм