Bosch 480 Вт (LBB1938/30)
Bosch 480 Вт (LBB1938/30)
Bosch
A/V ресиверы и усилители
LBB1938/30 представляет собой усилитель мощностью 480 Вт в корпусе высотой 3U 19" для установки в стойку или настольного использования. Светодиодные индикаторы на передней панели сигнализируют о состоянии усилителя: мощности, уровне выходного аудиосигнала и о функциях контроля
  • Отзывы (0)
 LBB 1938/30 представляє собою підсилювач потужністю 480 Вт в корпусі висотою 3U 19 "для установки в стійку або настільного використання в системі звукопідсилення Plena Voice Alarm System. Світлодіодні індикатори на передній панелі сигналізують про стан підсилювача: потужності, рівні вихідного аудіосигналу і про функції контролю. Це високопродуктивне пристрій відповідає найширшим вимогам, що пред'являються до систем оповіщення, і має надзвичайно низьку ціну.
Надійність
Пристрій може працювати як від мережі, так і від резервної батареї на 24 В, при цьому перемикання між режимами харчування відбувається автоматично. При використанні для аварійного і евакуаційного оповіщення здійснюється контроль наступних функцій: наявність живлення від мережі, наявність батарей, наявність контрольного сигналу, робота підсилювача. Індикатори на передній панелі сигналізують про стан контрольованих функцій. Індикатор контрольного сигналу і стану батарей можна вимкнути при використанні системи в загальних цілях оповіщення. Для кожної контрольованої функції є відмовостійкі реле (з нормальним струмом). Ці реле завжди активні, незалежно від положення перемикачів на задній панелі.
Основні характеристики
  • Напруга: 220/230 В змін. струму, ± 10%, 50/60 Гц
  • Пусковий струм: 19 А
  • Максимальна споживана потужність 2200 В · А
  • Напруга: 24 В пост. струму, + 15 / -15%
  • Максимальний струм: 30 А
  • Зниження потужності на резервному живленні: -1 дБ
  • Частотна характеристика: від 50 Гц до 20 кГц (+1 / -3 дБ при -10 дБ при номінальній вихідній потужності)
  • Спотворення: <1% при номінальній вихідній потужності, 1 кГц
  • Відношення сигнал / шум (фікс. При макс. Рівні гучності):> 90 дБ
  • Лінійні входи: 2 шт.
  • Роз'єм: 3-контактний XLR, симетричний
  • Чутливість: 1 В
  • Імпеданс: 20 кОм
  • Коефіцієнт ослаблення синфазного сигналу:> 25 дБ (від 50 Гц до 20 кГц)
  • Посилення: 40 дБ
  • Роз'єм: Затискною, несиметричний
  • Чутливість: 100 В
  • Імпеданс: 330 кОм