Philips 55OLED820 EU
Philips
LED-телевизоры
  • Отзывы (0)
 Пориньте у світ улюбленого контенту
Що б ви не дивились, зображення надзвичайно реалістичне
Легко знаходьте те, що шукаєте
Реалістичне OLED-зображення
Епічні ігри
Кінематографічне зображення та звук
Продуманий дизайн
Екран Діагональ екрану: 55"
Роздільна здатність екрану: UHD (4K)
Роздільна здатність екрану: 3840×2160
LED підсвітка: Ні
Вигнутий дисплей: Ні
Частота оновлення екрану: 120 Гц
Технологія HDR: Так
Трансляція екрану: AirPlay2
Технології покращення зображення: Dolby Vision, HDR, HLG
Функціональність Wi-Fi: Присутній
Smart TV: Так
Системні параметри Процесор зображення: Philips P5
Вихідна потужність колонок: 40 Вт
Аудіо система: Dolby Atmos, DTS:X
Інтерфейси: CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0, USB 3.0
Кількість USB портів: 2 шт
Кількість HDMI портів: 4 шт
Кількість HDMI 2.0: 2 шт
Кількість HDMI 2.1: 2 шт
Операційна система телевізора: Google TV
Енергоспоживання в режимі очікування: 0.3 Вт
Енергоспоживання в звичайному режимі: 112 Вт
Тюнер ТВ-тюнер: ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
Діапазон тюнера: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Додатково Додаткові функції: VRR, Free Sync Premium, G Sync, Game Bar 2.0
Кріплення VESA: 300х300
Тип комплекту: Телевізор, пульт ДУ, підставка, інструкція, гарантійний талон
Фізичні параметри Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1225.4 x 772.7 x 230 мм
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1225.4 x 707.6 x 47.3 мм