LED-телевизор Samsung QE83S90D (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
Код товара: 327882
Нет в наличии
Samsung QE83S90D (Smart TV, Wi-Fi, 3840x2160)
Архивный товар
127160
Samsung
LED-телевизоры
Серия 9
Гарантия: 12 месяцев
Доступные диагонали
Архивный товар
Обирай швидко SmartTV, 4K
За призначенням Для вітальні
Тип телевізора OLED-телевізор
Діагональ екрану 83"
Матриця OLED
Роздільна здатність екрану UHD (4K)
LED підсвітка Ні
Вигнутий дисплей Ні
Частота оновлення екрану 100 Гц
Технологія HDR Так
Wi-Fi Присутній
Smart TV Так
Процесор зображення NQ4 AI Gen2 Processor
Вихідна потужність колонок 40 Вт
Формат акустики 2.1
Аудіо система Dolby Atmos, OTS Lite, Dolby Digital Plus, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro
Інтерфейси CI Slot, HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0
Кількість USB портів 2 шт
Кількість HDMI портів 4 шт
Операційна система телевізора Tizen
Енергоспоживання в режимі очікування 0.5 Вт
Енергоспоживання в звичайному режимі 700 Вт
ТВ-тюнер ТВ-тюнер (аналоговий цифровий)
Діапазон тюнера DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
Додаткові функції FreeSync Premium, Multi-View, Ambient Mode+, ALLM, Game Motion Plus, HGiG
Кріплення VESA 400x300
Тип комплекту Телевізор, пульт ДУ, підставка, інструкція, гарантійний талон
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1851.0 x 1133.7 x 359.0 мм
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1851.0 x 1062.8 x 44.9 мм