Samsung UE-43DU8072
Samsung UE-43DU8072
Samsung UE-43DU8072
Samsung UE-43DU8072
Samsung UE-43DU8072
Архивный товар
15840
Samsung
LED-телевизоры
Серия 8
Діагональ екрана: 43"
Роздільна здатність: 3840x2160
Частота оновлення: 50 Гц
Платформа: Tizen
Гарантия: 12 месяцев
Локализация
Архивный товар
  • Отзывы (0)
Процесор Crystal 4K
Реалістичність колірних відтінків у 4K
Smart Hub
Ваш улюблений контент в одному місці
SmartThings
Ваш найкращий помічник вдома
Функція Contrast Enhancer
Поліпшене почуття глибини та кольору
Технологія HDR
Поліпшена плавність рухів з Motion Xcelerator
Плавна гра та чітке зображення
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Віртуальний звук, що відстежує дію
Об'ємний 3D-звук з віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення у подію.
Технологія Q-Symphony
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Адаптивний звук
Звук, оптимізований до вашого контенту
Діагональ екрана 43"
Підтримка Smart TV з Smart TV
Роздільна здатність 3840x2160
Особливі властивості LCD телевізор (LED)
Бездротові можливості Bluetooth,WI-Fi
Платформа Tizen
Колір рамки Чорний
Способи управління Air Play 2;Голосовий пошук
Вихідна потужність звуку, Вт 20
Технології HDR
Додатково Вбудований браузер
VESA 200x200 мм
Аудіосистема Object Tracking Sound;Q-Symphony;Adaptive Sound
Контрастність Mega Contrast
Процесор зображення Crystal Processor 4K
Енергоспоживання Потужність (макс.) 135 Вт/Потужність (типова) 68.0 Вт/Потужність (в режимі очікування) 0.50 Вт
Частота WiFi Wi-Fi 5
Версія Bluetooth 5.2
Гарантія 12 місяців
Розміри з підставкою 965.5 x 599 x 205.6 мм
Розміри без підставки 965.5 x 559.9 x 25.7 мм