Samsung UE55TU8000UXUA
Samsung UE55TU8000UXUA
Samsung UE55TU8000UXUA
Архивный товар
30467
Samsung
LED-телевизоры
Серия 8
Диагональ экрана 55"
Тип телевизора LED
Разрешение экрана 4K (3840x2160)
Smart TV Есть
Wi-Fi Есть
USB 2.0 2 шт
Пульт "One Remote" с голосовым управлением
  • Отзывы (0)
Яскраві виразні кольори
Технологія Crystal Display
Приголомшлива якість зображення
Crystal Processor 4K
Абсолютна насолода переглядом
Яскраві емоції на екрані
Інтер'єрний режим Ambient
Суперреалістичність формату 4K UHD
Ще більш яскравий. Ще виразніший
Новий формат цифрових розваг
Підтримка HDR-контенту
Наближає перемоги
Функція Game Enhancer
Досконалість стилю
Clean Cable Solution
Безмежні розваги
Smart Hub + пульт One Remote (Підтримка платформи залежить від моделі та регіону)
Широка сумісність з Apple
Диагональ экрана 55" (140 см)
Разрешение 3840 x 2160 (4K UHD)
Формат экрана широкоэкранный (16:9)
Контрастность Mega Contrast
Smart TV есть
Беспроводные коммуникации Wi-Fi Direct ; DLNA ; Wi-Fi
Встроенные тюнеры DVB-S2 ; DVB-T2 ; DVB-C ; аналоговый
Голосовое управление Есть
Конфигурация аудиосистемы 2.0
Звуковые эффекты Dolby Digital Plus
HDMI разъемов 3 шт
USB разъемов 2 шт
Стандарт крепления VESA 200 x 200
Габариты с подставкой (ШхВхГ) 1230.5 x 783.3 x 250.2 мм
Габариты без подставки (ШхВхГ) 1230.5 x 707.2 x 59.9 мм