SATELIT 50 LED 4K 50U8200WS
SATELIT 50 LED 4K 50U8200WS
SATELIT 50 LED 4K 50U8200WS
SATELIT 50 LED 4K 50U8200WS
SATELIT 50 LED 4K 50U8200WS
SATELIT
LED-телевизоры
Тип: LED
Діагональ: 50"
Роздільна здатність: 4K UHD (3840 × 2160)
Smart TV: webOS
Яскравість: 250 кд/м²
  • Отзывы (0)
Лаконічний дизайн
Функціональні можливості
Ще одним важливим плюсом моделі телевізора SATELIT 24H8000ST є наявність прийнятого в Україні стандарту цифрового мовлення Т2 та аналогового тюнера. Енергозберігаючий режим робить телевізор SATELIT не тільки функціональним, а й економним. Максимальне енергоспоживання складає 48 Вт, тоді як у режимі очікування (його ще називають «сплячий режим») лише 0.5 Вт.
Живе зображення
Енергозберігаючий режим робить телевізор SATELIT не тільки функціональним, а й економним. Робоче енергоспоживання становить 48 Вт, тоді як у режимі очікування (його ще називають «сплячий режим») лише 0.5 Вт.
Досконалість кольору
Покращена якість зображення
Задоволення неперевершеним звучанням
У сучасних моделях телевізорів просто повинні бути системи покращення деталізації звуку. Це допомагає створити об'ємний звук, що відповідає високій якості картинки. У телевізорі SATELIT це технологія Dolby Optional. Аудіосистема даної моделі є два динаміки загальною потужністю 20 Вт, що створюють об'ємний реалістичний стереозвук.
Діагональ 50"
Smart TV webOS
Яскравість 250 кд/м²
Контрастність 1200
Процесор IMG BXE4
Об'єм вбудованої пам'яті 8 ГБ
Wi-Fi 802.11n
Bluetooth є
Роз'єми та порти 3 × HDMI 1 × LAN 1 × композитний (вхід) 1 × mini-jack 3.5 мм вихід) 1 × S/PDIF 2 × USB 2.0
Аудіосистема 2 × 10 Вт
Голосове керування є
Система мовлення DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2
Пульт ДК с голосовым управлением
Енергоспоживання (робота) 130 Вт
Сумісність з кріпленням VESA 200 × 200
Розміри без підставки 1132 × 658 × 70 мм
Вага без підставки 10 кг
Розміри з підставкою 1132 × 716 × 70 мм