LED-телевизор Sony OLED 4K 120Hz Smart GoogleTV Black (K-55XR80M2)
Код товара: 355808
Уточнить наличие
Sony OLED 4K 120Hz Smart GoogleTV Black (K-55XR80M2)
Sony
LED-телевизоры
Bravia
  • Отзывы (0)
 Особливості
Технології
  • QD-OLED для насиченого кольоропередавання;
  • 4K Ultra HD для деталізованого зображення;
  • 120 Гц частота оновлення для динамічного контенту;
  • Google TV для інтеграції з онлайн-платформами;
  • XR-процесор з AI для оптимізації зображення;
  • HDR для розширеного діапазону яскравості;
  • Dolby Atmos для об’ємного звучання.
Для кого
  • Гравців на консолях для плавних ігор;
  • Кіноманів для захоплюючого перегляду;
  • Великих родин для спільного відпочинку;
  • Користувачів стримінгових платформ;
  • Власників просторих осель з сучасним дизайном.
Тип телевізора OLED телевізор
Розмір діагоналі 55 "
Роздільна здатність екрану Ultra HD (3840x2160)
Частота розгортки, Гц 120
Smart платформа Android 12
Графічний процесор XR Processor
Енергоспоживання стандартне 418 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування 0.5 Вт
Формат зображення 16
Цифровой тюнер DVB-T (ефірне); DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне)
Входи USB; LAN; HDMI
Виходи Digital Audio
Кількість HDMI 4 шт
Кількість USB 2 шт
Дротове підключення Ethernet
Бездротове підключення Wi-Fi; Bluetooth
Постійна пам'ять 32 Гб
Система динаміків 2.2
Потужність звуку 50 Вт (15Вт + 15Вт + 10Вт + 10Вт)
Особливості Apple HomeKit; Apple AirPlay
Настінне кріплення VESA 300х300
Габарити (ШхВхГ) з підставкою 1224 x 722 x 275 мм
Габарити (ШхВхГ) без підставки 1224 x 707 x 34 (21.9) мм
Вага без підставки 17.2 кг