Режими можливої роботи:Роутер
Технологія підключення:Ethernet
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Маршрутизатор MikroTik CCR2116-12G-4S+ оснащений потужним 16-ядерним процесором Amazon Annapurna Labs Alpine, що працює на частоті 2 GHz для роботи в 10G мережах.
В пристрої передбачено чотири 10G SFP+ порти з окремою повнодуплексною лінією, що підключена до мікросхеми комутатора сімейства Marvell Amethyst. Також є Gigabit Ethernet порти: дванадцять з них працюють через Marvel чіп і ще один гігабітний порт підключений безпосередньо до процесора для управління. Кожна група з 4 портів має окреме повнодуплексне з'єднання з мікросхемою комутатора. Також є M.2 PCIe слот із підтримкою SSD до 8 терабайт. Це може бути надзвичайно корисним як для всіх типів контейнерних додатків, так і для інших цікавих варіантів використання.
Цей комутатор є ідеальним пристроєм, якщо ви досить великий інтернет-провайдер, який має справу з динамічною маршрутизацією, масивними BGP, складними правилами брандмауера та складними конфігураціями якості обслуговування.
| Тип мережевого пристрою | Маршрутизатор дротовий |
| Режими можливої роботи | Роутер |
| Технологія підключення | Ethernet |
| Кількість портів LAN | 13 шт |
| Кількість портів SFP | 4 |
| Інтерфейси | RJ45 (LAN), SFP |
| Основний колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 4 см |
Отзывы о MikroTik CCR2116-12G-4S+