* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Двохдіапазонний WiFi 7 зі швидкістю 3,6 Гбіт/с: Двохдіапазонний Wi-Fi BE3600 забезпечує швидкість Wi-Fi до 3,6 Гбіт/с.
Повні гігабітні порти: 1х порт WAN 1 Гбіт/с + 4х порти LAN 1 Гбіт/с забезпечують високошвидкісну передачу даних.
Максимальне покриття: 4х зовнішні антени разом із технологією Beamforming забезпечують більшу пропускну здатність, міцніші та надійніші з’єднання і менше перешкод.
Сумісність з EasyMesh: Працює з маршрутизаторами EasyMesh і подовжувачами діапазону, утворюючи безперервну Mesh-мережу Wi-Fi у всьому будинку, запобігаючи перепадам і затримкам при переході між сигналами.
Просте налаштування та використання: Управління мережею ніколи не було таким простим, як з додатком Tether.
TP-Link HomeShield: Покращена безпека захищає від найновіших кіберзагроз.
Відмінна сумісність: Підтримує всі покоління Wi-Fi, пристрої та всіх інтернет-провайдерів
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Швидкість Wi-Fi | 688 Мбіт/сек + 2882 Мбіт/сек |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 / WPA-Enterprise / WPA2-Enterprise |
| Тип | бездротові |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Тип монтажу | настільний |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість антен | 4 шт |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| MU-MIMO | 2х2 |
| Підтримка Mesh | з підтримкою Mesh |
| Beamforming | є |
| VPN | є |
| IPTV | є |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| WPS | є |
| Колір | Black |
| Напруга живлення | 12 В |
| Вага | 0.46 кг |
| Розміри | 170 х 155 х 52.5 мм |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
Отзывы о TP-Link Archer BE220