* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Компактний, але потужний. MARSTEK M2200 забезпечує надійне електроживлення, коли і де б ви не знаходилися. Ідеально підходить для альтернативного живлення під час відсутності електроенергії.
Потрійна потужність, нескінченні можливості
Масштабування станції батареями із загальною ємністю 6720 Вт·год — будьте готові до будь-яких викликів.
Надійні LPF-батареї
Літій-залізо-фосфатні батареї мають понад 6000 циклів заряду-розряду. Довговічна і безпечна енергія для вашого будинку і не тільки.
Велика ємність
Одна така зарядна станція може одночасно живити велику кількість різних пристроїв і забезпечувати їх живленням протягом тривалого часу.
Заряджайте як вам зручно
Зарядіть вашу станцію від 0% до 100% за 70 хвилин за допомогою швидкого заряджання від мережі, використовуйте два порти змінного струму для заряджання від сонячних батарей або автомобіля, або ж комбінуйте постійний струм сонячних панелей і змінний струм мережі для екологічного стилю життя.
Інтелектуальний додаток, інтелектуальна енергетика
Підключайтеся до додатка MARSTEK через Bluetooth або WLAN, відстежуйте і контролюйте рівень заряду і стан батареї в будь-який час і в будь-якому місці. Налаштовуйте режими сну для підвищення енергоефективності та економії енергії.
Час безперебійного перемикання до 20 мс для критично важливих пристроїв
Підключіть цей пристрій між критично важливими навантаженнями та джерелом живлення. У разі відключення електроенергії він буде працювати як ДБЖ з часом перемикання менше 20 мс, забезпечуючи безперебійне електропостачання.
Високі технології та надійність
Тиха робота до 60 дБ, мультизахист BMS для моніторингу аварійних ситуацій з електрикою, а також дворічна гарантія з постійною онлайн-підтримкою
| Тип | зарядная станция |
| Для большой бытовой техники | да |
| Для мелкой бытовой техники | да |
| Для электроники | да |
| Емкость | 2240 Вт*ч |
| Номинальная мощность | 2400 Вт |
| Пиковая мощность | 4800 Вт |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Жизненный цикл | 6000+ циклов |
| Рабочая температура | от -10°С до +40°C |
| Одновременно заряжаемых устройств | 10 шт |
| Форма выходного напряжения | чистая синусоида |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | да |
| Зарядка от сети | да |
| Зарядка от солнечной панели | да |
| Индикация заряда | есть |
| Время зарядки от сети | 1.1 ч |
| Защита от короткого замыкания | есть |
| Защита от перегрева | есть |
| Защита от перенапряжения | есть |
| Переменный ток | 4 х 230 В |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В |
| DC-разъем | 1 |
| Выход постоянного тока | 1 х 12В/10А |
| USB Type-A | 2 |
| Выход USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| USB Type-C | 2 |
| Выход USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 х 45 Вт |
| Солнечная панель | 1200 Вт |
| Разъем прикуривателя | 12 В |
| Максимальная входная мощность | 2000 Вт |
| Дисплей | с дисплеем |
Отзывы о Marstek M2200