ATRIA DDR3 1600MHz 8GB (UAT31600CL11K1/8)
ATRIA
Модули оперативной памяти
Объем памяти: 8 GB
Тип памяти: DDR 4
Частота шины: 1600 MHz
Латентность (тайминги):CL11
Номинальное напряжение: 1.5V
Кол-во модулей в комплекте: (Kit: 1x8GB)
Гарантия: 36 месяцев
  • Отзывы (0)
Форм-фактор та тип пам'яті DIMM DDR3
Об'єм пам'яті 8 ГБ
Кількість модулів в комплекті 1 × 8 ГБ
Тактова частота 1600 МГц
CAS-затримка CL11
Робоча напруга 1.5 В
Кількість ранків 2
Low Profile ні
Підсвічування відсутнє
Радіатор відсутній