* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
REAL-EL S-217 — компактність та якість, на яку можна покластися!
Шукаєш акустичну систему для комп’ютера, ноутбука або планшета? Мультимедійна система REAL-EL S-217 — чудовий вибір!
Компактний дизайн колонок дозволяє їм гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр, а корпус із MDF забезпечує чіткість та насиченість звучання. Завдяки бічному розташуванню регулятора гучності налаштування звуку стає максимально зручним.
Підключи REAL-EL S-217 до свого пристрою та насолоджуйся комфортом у роботі або відпочинку.
Особливості
Компактний дизайн
Управління гучністю
Матеріал корпусу — дерево (MDF)
Роз’єми для підключення навушників
| Тип | стаціонарні |
| Живлення | від мережі |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність | 12 Вт |
| Частотний діапазон | 90 - 20 000 Гц |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Потужність сателітів | 2 х 6 Вт |
| Габарити сателітів | 141 х 98 х 97 мм |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Вага загальна | 0.8 кг |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
Отзывы о REAL-EL S-217 Black (EL121200013)