* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
REAL-EL S-25 - стильне та практичне рішення для щоденного використання. Мультимедійна акустична система REAL-EL S-25 – компактне та доступне рішення для озвучування комп’ютера чи ноутбука. Завдяки покращеній формі корпусу з вишуканим дизайном акустика не лише гармонійно виглядає на робочому столі, а й забезпечує найкращі акустичні властивості.
Динаміки 50 мм відтворюють чистий звук у діапазоні від 120 до 19 000 Гц, роблячи прослуховування музики або перегляд відео комфортним у будь-якій ситуації.
Живлення здійснюється через USB-порт ПК, ноутбука або блок живлення 5 V DC, а підключення до джерела звуку відбувається через стандартний mini-jack O 3,5 мм. Регулятор гучності додає зручності у використанні.
REAL-EL S-25 - це поєднання витонченого дизайну, практичності та якісного звучання в компактному форматі
| Тип | портативні |
| Живлення | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність | 6 Вт |
| Частотний діапазон | 120 – 19 000 Гц |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| Діаметр динаміків сателітів | 50 мм |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Габарити загальні | 110 х 90 x 65 мм |
| Вага загальна | 0.365 кг |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
Отзывы о REAL-EL S-25 Black (EL121100022)