BRAVIS 24K4000H
BRAVIS 24K4000H
BRAVIS 24K4000H
BRAVIS 24K4000H
Архивный товар
4373
Bravis
LED-телевизоры
Диагональ экрана 24" / LED / 1366 х 768 (WXGA) / Мощность потребления электроэнергии, Вт 45 / 200 x 100 / 332.6 х 552.9 х 86.3 мм / 2.5 (с подставкой) / Черный
Гарантия: 12 месяцев
Архивный товар
  • Отзывы (0)
 Телевізор BRAVIS 24K4000H
Висока якість зображення
Сучасний дизайн
Різноманітність можливостей підключення
Зручний спосіб управління
Економічність та екологічність
Заключення
Діагональ екрану 24"
Вага 2.5 (з підставкою)
Габарити (ВхШхГ) 332.6 х 552.9 х 86.3 мм
Колір рамки Чорний
Операційна система Без ОС
Тип тюнера DVB-C , DVB-S , DVB-S2 , DVB-T , DVB-T2 , Аналоговий
Кріплення на стіну 200 x 100
Потужність споживання електроенергії, Вт 45
Роздільна здатність екрану 1366 х 768 (WXGA)
Тип екрану LED
Частота розгортки, Гц 60
Діагональ дисплея 19" - 31"
Роз'єм USB , HDMI , S/PDIF , PCMCIA , 3.5 мм