LED-телевизор Grunhelm 32 Google Android TV 11.0 - 32F700-GA11V T2 SMART T
Код товара: 325981
Нет в наличии
Grunhelm 32 Google Android TV 11.0 - 32F700-GA11V T2 SMART T
Архивный товар
7236
Grunhelm
LED-телевизоры
Тип телевизора:LED
Тип матрицы:VA
Диагональ экрана:32''
Вид экрана:Обычный
Тип подсветки:Direct LED
Разрешение экрана:Full HD (1920x1080)
Частота развертки экрана:60 Гц
Гарантия: 24 месяца
Архивный товар
ОписТелевізор Grunhelm 32, Google Android TV 11.0 - 32F700-GA11V T2 SMART TV, FHD, G7L, voice RC
Офіційний Android
Безмежний екран, без рамочки (пластик) plastic FrameLess
Природні кольори на екрані
Зручне управління
DOLBY Audio
Hey Google Voice Search — голосове управління
Дисплей Full HD 1080
Висока щільність пікселів робить зображення яскравішим та чіткішим.
Технічні характеристики:
Діагональ екрану: 32"
Час рекції: 9.5 мс
Кількість кольорів 16.7 мільйонів
Кут огляду 178
Підтримка стандартів кольоровості PAL, SECAM
Підтримка відеосигналів: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, Мах 1080Р
Тип тюнера: аналоговий + цифровий
Процесор: CPU ARM Cortex-A55
Оперативна пам'ять: 1 ГБ
Вбудована пам'ять: 8 ГБ
Антений вихід 75 Ом
Відео вхід AV: 75 Ом, 1±0.1Bp-p, RCA
Аудіо вхід АV: 10 кОм, 0,2-2 В (RMS)
Енергоспоживання в робочому режимі 45 Bт
Енергоспоживання в режимі очікування 0,5 Bт
Підтримка кранштейну: 200х200 мм
Розмір без підставки: 724.3x84.2x425 мм
Розмір із підставкою: 724.3x180.5x471 мм
Характеристики
Android TV - Так
Smart TV - Так
WiFi - Так
Вага брутто - 4.9 кг
Вага нетто - 3.8 кг
Гарантія - 2 роки
Кількість динаміків - 2
Кріплення - 200x200
Країна виробник - Китай
Кут огляду - 178°
Наявність пульта - Є
Об'єм оперативної пам'яті - 1 GB
Потужність динаміків - 8 Вт
Процесор - CPU ARM Cortex-A55
Розміри - 724.3x84.2x425 мм
Тип матрицы VA
Вид экрана Обычный
Тип подсветки Direct LED
Частота развертки экрана 60 Гц
Тип ТВ процессора Cortex A55
Объем ОЗУ 1 ГБ
USB Есть
LAN Есть
HDMI Есть
S/PDIF выход Оптический
Разъем 3,5 мм Есть
Smart-TV Есть
Wi-Fi Есть
Браузер Есть
Версия ОС Android 11
Суммарная мощность звука 16 Вт
Настенное крепление VESA 200x200 мм
Потребляемая мощность, (Вт) 30 Вт