ASUS ROG Swift PG32UCDP (90LM0A50-B01370)
Asus
Мониторы
Asus Pro
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Тип матриці: WOLED
Частота оновлення: 240 Гц
Час відгуку: 0.03 мс
Поверхня екрану: матова
Гарантия: 36 месяцев
  • Отзывы (0)
Монітор має геймерські функції, необхідні для переможного геймінгу:
Flicker-Free відповідає за зменшення мерехтіння екрана;
LowBlue фільтрує синій колір та зменшує навантаження на очі.
Вбудований ROG Smart KVM дозволяє безперешкодно керувати двома пристроями за допомогою однієї клавіатури та миші без додаткового обладнання, а також легко копіювати файли між пристроями через USB 3.2. Програмне забезпечення DisplayWidget Center дає змогу налаштовувати параметри монітора за допомогою миші. Широкі можливості підключення включають DisplayPort 1.4 (DSC), HDMI (v2.1), USB-C з живленням 90 Вт та USB-хаб
Діагональ екрану 31.5"
Співвідношення сторін 16
Тип матриці WOLED
Частота оновлення 240 Гц
Час відгуку 0.03 мс
Час відгуку (GtG) 0.03 мс
Поверхня екрану матова
Яскравість дисплея 450 кд/м²
Технологія адаптивного оновлення екрану Adaptive Sync AMD FreeSync nVidia G-Sync
Кут огляду горизонтальний 178 °
Кут огляду вертикальний 178 °
Максимальна кількість кольорів 1.07 млрд
HDR HDR10 DisplayHDR 400
DCI-P3 99 %
Відеороз'єми 1 × DisplayPort (вхід) 1 × DisplayPort USB-C 2 x HDMI
Аудіороз'єми вихід
USB-хаб 3 × USB 3.2
Ергономіка регулювання по висоті
Кут нахилу -5...20 °
VESA 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт) 44 Вт
Енергоспоживання (очікування) 0.5 Вт
Розміри (без підставки) 714 × 430 × 71 мм
Розміри 714 × 579 × 274 мм