Philips 27E2N2500/00 Black
Philips 27E2N2500/00 Black
Philips 27E2N2500/00 Black
Philips
Мониторы
Діагональ екрану:27"
Роздільна здатність екрану:2560×1440
Формат зображення:16:9
Тип матриці:IPS
Гарантия: 36 месяцев
  • Отзывы (0)
Діагональ екрану 27"
Формат зображення 16
Тип матриці IPS
Підсвітка екрану LED
Покриття екрану Матове
Частота оновлення екрану 120 Гц
Яскравість 300 кд/м²
Розмір крапки зображення 0.2331 мм
Технології монітора Підтримка HDR
Фірмові технології Flicker Free, Low Blue Light
Час відгуку матриці 1 мс
Інтерфейси DisplayPort, HDMi
Потужність 22.97 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування 0.5 Вт
Кріплення VESA Так
Основний колір Чорний
Вага 3.22 кг
Ширина 616 мм
Висота 454 мм
Глибина 200 мм