PHILIPS 34B1U5600CH/00
PHILIPS 34B1U5600CH/00
PHILIPS 34B1U5600CH/00
PHILIPS 34B1U5600CH/00
PHILIPS 34B1U5600CH/00
PHILIPS 34B1U5600CH/00
Philips
Мониторы
Діагональ екрану: 34"
Максимальна роздільна здатність: 3440 × 1440
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 120 Гц
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Гарантия: 36 месяцев
  • Отзывы (0)
Монітор 34" PHILIPS 34B1U5600CH/00 призначений для перегляду відео, передачі даних та подачі живлення. Вбудована веб-камера 5 МП забезпечує високу чіткість зображень, а мікрофон з шумом придушення допоможе співрозмовникам чітко чути ваш голос. Веб-камера використовує технологію швидкого та безпечного доступу до Windows Hello.
Дисплей VA
Кристально чисте зображення
Вбудований перемикач KVM
MultiView
Концентратор продуктивності
Веб-камера та мікрофон
LightSensor для чудової яскравості
Регульована підставка монітора
PowerSensor
Діагональ екрану 34"
Співвідношення сторін 21
Частота оновлення 120 Гц
Час відгуку 4 мс
Поверхня екрану матова
Особливості екрану вигнутий
Яскравість дисплея 350 кд/м²
Кут огляду горизонтальний 178 °
Кут огляду вертикальний 178 °
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
sRGB 120 %
Відеороз'єми 1 × DisplayPort (вхід) 1 × DisplayPort USB-C 1 x HDMI
Аудіороз'єми вихід
LAN Gigabit Ethernet
USB-хаб 4 × USB 3.1
Вбудовані колонки 2 × 5 Вт
Ергономіка регулювання по висоті
Кут нахилу -5...25 °
VESA 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт) 35 Вт
Енергоспоживання (очікування) 0.3 Вт
Розміри (без підставки) 807 × 367 × 110 мм
Розміри 807 × 421 × 250 мм