* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Отримайте повний огляд гри
Роздільна здатність до 2560 x 1440 з технологією Fast IPS. Технологія Fast IPS LCD дозволяє швидко реагувати на раптові події в грі, забезпечуючи миттєву точність, коли кожна мілісекунда має значення.
Частота оновлення 200 Гц з часом відгуку 1 мс
Плавний ігровий процес для максимальної продуктивності
Ультрависока частота оновлення 200 Гц забезпечує плавний ігровий процес навіть під час найшвидших матчів, а час відгуку GTG 1 мс усуває ефект привидів і розмиття зображення, завдяки чому ви завжди на крок попереду суперників і готові до перемоги.
Технологія FreeSync Premium, що запобігає розриву зображення
Відеокарта комп'ютера та частота оновлення монітора синхронізуються в режимі реального часу, що зменшує розрив зображення та затримки в динамічних середовищах.
Це забезпечує плавність і стабільність у ключові моменти гри.
Підсилює глибину темних ділянок і освітлює світлі ділянки
HDR 400 розширює діапазон яскравості, забезпечуючи чіткіші деталі в темних ділянках і більш реалістичні світлі ділянки. При яскравості 400 ніт світлі ділянки залишаються під контролем, а тіні чіткі, розкриваючи кожну деталь у грі.
Подвійний широкий діапазон кольорів
Насичені кольори з плавними переходами
Завдяки широкому діапазону кольорів 95% DCI-P3 і 100% sRGB дисплей забезпечує насичені, більш реалістичні кольори. 10-бітна глибина кольорів забезпечує більш плавні переходи та більш живі шари, створюючи захоплюючу атмосферу під час гри.
Сертифікат TÜV Low Blue Light
Низький рівень синього світла на рівні апаратного забезпечення мінімізує втому очей, зберігаючи при цьому точність кольорів. Завдяки сертифікованій TÜV технології низького рівня синього світла на рівні апаратного забезпечення, вона зменшує шкідливе синє світло на 50%, захищаючи очі та зберігаючи точність кольорів.
Вузька рамка з трьох боків
Велике поле зору забезпечує природні відчуття під час використання.
| Диагональ дисплея | 27" |
| Тип матрицы | IPS |
| Технологии | WLED-подсветка |
| Максимальное разрешение | 2560x1440 |
| Соотношение сторон | 16 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Время отклика матрицы | 1 мс |
| Яркость дисплея | 400 Кд/м² |
| Контрастность | 1 000к1 |
| Частота обновления экрана | 200 Гц |
| Максимальное количество цветов | 1.07 млрд |
| Глубина цвета | 10 бит |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Количество выходов | 2 x DP 1.4 port, 2 x HDMI 2.0 port, 1 x TRS mini-jack (3.5 мм), 1 x DC IN power port |
| Технология FreeSync | Есть |
| Технология G-Sync | Нет |
| Стандарт крепления на стену | VESA 75 x 75 |
| Номинальная мощность | 48 Вт |
| Поддержка | HDR400 |
| sRGB | 100% |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Размер | 612.95 x 470.85 x 173 мм |
| Вес | 4.15 кг |
| Комплектация | Монитор, Адаптер питания, Подставка (включая основание), Комплект винтов, Кабель DP 1.4, Инструкция, Гарантийный талон |
Отзывы о Xiaomi 2K Gaming Monitor G27Qi 2026 (ELA6556EU)