* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Швидкий відгук 1 мс Висока частота поновлення до 200 Гц забезпечує плавність динамічного ігрового процесу. G to G (GTG) забезпечує миттєву передачу зображення. Уловлює кожну деталь, даючи вам перевагу у найважливіші моменти.
Глибокі тіні та яскраві відблиски Технологія HDR400 розширює діапазон яскравості, роблячи темні області глибшими, а яскраві яскравішими. Пікова яскравість 400 нит підвищує контраст між світлими та темними ділянками, дозволяючи вам розглянути кожну деталь на екрані.
Залишайтесь зосередженими у критичні ігрові моменти! Підтримка G-Sync для синхронізації частоти кадрів між графічним процесором та монітором. Зменшує розриви та підгальмовування зображення під час динамічних дій, дозволяючи вам зберігати концентрацію у критичні ігрові моменти.
Індивідуальне калібрування для забезпечення точного перенесення кольорів Кожен монітор проходить професійне та точне калібрування кольору перед випуском із заводу. Чи це офісна робота, розваги або професійні візуальні завдання, монітор легко адаптується до ваших потреб.
Неймовірно плавна робота з яскравими квітами Професійна глибина кольору 8 біт забезпечує насичені градієнти для плавних та природних переходів. Поєднання 100% sRGB і 95% широкого охоплення кольорів DCI-P3 забезпечує захоплююче і виняткове візуальне сприйняття.
Функція DC Dimming захищає ваші очі, забезпечуючи повне занурення та не напружуючи очі. Сертифікація TÜV Low Blue Light гарантує, що монітор фільтрує короткохвильове синє світло, знижуючи стомлюваність очей. Функція DC Dimming зменшує мерехтіння екрану, покращуючи захист очей, дозволяючи вам грати довше.
| Диагональ дисплея | 24" |
| Тип матрицы | IPS |
| Технологии | WLED-подсветка |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Соотношение сторон | 16 |
| Время отклика матрицы | 1 мс |
| Яркость дисплея | 400 Кд/м² |
| Контрастность | 1 000к1 |
| Частота обновления экрана | 200 Гц |
| Максимальное количество цветов | 16.7 млн |
| Глубина цвета | 8 бит |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Количество выходов | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Mini Jack 3.5 мм |
| Технология FreeSync | Есть |
| Технология G-Sync | Есть |
| Стандарт крепления на стену | VESA 75 x 75 |
| Встроенные колонки | Нет |
| Наклон | от -5° ±2 до +15°±2 |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Размер | 539.2 x 441.5 x 105.4 мм |
| Вес | 3 кг |
| Комплектация | Монитор, Основной комплект, Адаптер питания, Комплект для крепления на основании, Руководство пользователя, Кабель HDMI, Гарантийный талон |
Отзывы о Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026 (ELA6364EU)