* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Створити відповідну атмосферу під час перегляду улюблених фільмів чи серіалів допоможе акустична система 2E PCS232. Дводюймові динаміки забезпечують чіткі діалоги та чистий звук на всіх рівнях гучності, а непересічний дизайн моделі продемонструє витончений смак власника та вдало доповнить стиль робочого місця.
Фронтальна поверхня чорного елегантного корпусу має ріфлення, краї яких підкреслює вбудоване динамічне RGB-підсвічування з можливістю налаштування колірного режиму, а сріблясте коліщатко для регулювання гучності вбудовано в бічну панель однієї з колонок. Крім того, для цієї моделі допустиме не тільки вертикальне, а й горизонтальне встановлення.
Особливості:
Два динаміки 2? ? 5 Вт.
Підключення: 3,5 мм jack / Bluetooth 5.0.
USB-живлення 5 В.
Технологія Plug & Play.
RGB-підсвічування.
Коліщатко для регулювання гучності
| Тип | стаціонарні |
| Живлення | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Кількість смуг | 1 |
| Потужність | 10 Вт |
| Частотний діапазон | 100 – 20 000 Гц |
| Співвідношення сигнал/шум | >65 дБ |
| Bluetooth | є |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Матеріал корпусу сабвуфера | пластик |
| Потужність сателітів | 2 х 5 Вт |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Діаметр динаміків сателітів | 2" |
| Габарити сателітів | 85 х 190 х 75 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага загальна | 0.8 кг |
| Колір | чорний |
Отзывы о 2E PCS232 RGB Soundbar Black (2E-PCS232BK)