* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Використання якісної акустики в побуті – переконлива ознака технологічної обізнаності користувача. Саме акустична система 2E PCS234 із 2,5-дюймовими динаміками допоможе поринути у світ чудового звучання улюбленого аудіоконтенту.
До того ж і гаяти час на підключення не доведеться – вбудована технологія Plug & Play встановлює з’єднання майже миттєво без додаткових драйверів. А вбудоване на передній панелі RGB-підсвічування ненав’язливо урізноманітнить стиль робочого місця.
Особливості:
Два динаміки 2,5" х 3 Вт;
Підключення 3,5 мм jack;
USB-живлення 5 В;
Технологія Plug & Play;
RGB-підсвічування (регулювання на корпусі);
Коліщатко регулювання гучності
| Тип | стаціонарні |
| Живлення | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Кількість смуг | 2 |
| Потужність | 6 Вт |
| Частотний діапазон | 90 - 20 000 Гц |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Підсвічування | є |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Діаметр динаміків сателітів | 2.5" |
| Габарити сателітів | 82 х 180 х 96 мм |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага загальна | 0.35 кг |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
Отзывы о 2E PCS234 RGB Black (2E-PCS234BK)