* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Мультимедійна USB акустична система 2.1 REAL-EL M-320 – це ідеальне рішення для озвучування комп’ютера або ноутбука. Завдяки високоякісним динамікам система забезпечує чистий та насичений звук, що дозволяє насолоджуватися улюбленою музикою, фільмами та іграми. Система включає два сателіти та сабвуфер, який дає глибокі низькі частоти та покращує якість звуку.
REAL-EL M-320 має яскраве RGB підсвічування, яке додає стилю та створює незабутню атмосферу під час прослуховування. Регулятор гучності з підсвічуванням розташований на передній панелі сабвуферної, що дозволяє швидко і легко налаштувати звук під ваші потреби.
Система живиться через USB, що дозволяє підключати її не тільки до комп’ютера або ноутбука, а й до павербанку або зарядного USB-пристрою. Джерелом звуку також може бути ваш телефон або планшет, що надає вам повну свободу у виборі пристроїв та робить систему дуже зручною та універсальною у використанні.
Насолоджуйтесь кожною нотою з мультимедійною акустичною системою REAL-EL M-320.
Активна стереосистема 2.1.
RGB підсвічування.
Компактний дизайн.
Оптимально для музики, фільмів та ігор
| Тип | стаціонарні |
| Живлення | від USB |
| Формат акустики | 2.1 |
| Потужність | 11 Вт |
| Частотний діапазон | 120 – 20 000 Гц |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Підсвічування | є |
| Сабвуфер | є |
| Потужність сабвуфера | 5 Вт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | пластик |
| Діаметр динаміків сабвуфера | 76 мм |
| Габарити сабвуфера | 110 х 131 х 158 мм |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Діаметр динаміків сателітів | 2 х 50 мм |
| Габарити сателітів | 67 х 79 х 98 мм |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Габарити загальні | 300 х 250 х 150 мм |
| Вага загальна | 0.9 кг |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | 2 динаміка-сателіта, сабвуфер, керівництво користувача |
Отзывы о REAL-EL M-320 Black (EL121300014)