* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Бензиновий двигун, номінальна потужність 2,8 кВт, шини із захистом від проколів і бак об'ємом 15 літрів: синхронний генератор PGG 3/1 для роботи до 12 годин незалежно від зовнішніх джерел живлення. Компактний, дуже мобільний і в той же час потужний синхронний генератор PGG 3/1 з номінальною потужністю 2,8 кВт для автономного живлення, наприклад, на будівельних майданчиках, в сільському або муніципальному господарствах.
Надійний 4-тактний бензиновий двигун забезпечує безпечну роботу завдяки постійній потужності і ретельно розробленій технології безпеки з захистом від перевантаження і нестачі масла, а також забезпечує високу мобільність і простоту експлуатації завдяки складаний штовхаючій ручці і шинам із захистом від проколів. Дві розетки змінного струму з заземленням оснащені автоматичним регулятором напруги (AVR) і тому також підходять для роботи чутливих електронних пристроїв. З інтервалами застосування до 12 годин (при повному навантаженні 6,5 годин) з 15-літровим баком його можна легко експлуатувати цілими робочими днями.
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Номінальна потужність, кВт | 2.8 |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Оснащення | Вихід постійного струму 12 В З колесами |
| Об'єм двигуна | 208 куб см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Вага | 52 кг |
| Система охолодження | Повітряна |
| Частота | 50 Гц |
| Розетки | =2 х Schuko (16 A 230 B) |
| Двигун | 4 такти |
| Паливо | Бензин |
Отзывы о Karcher PGG 3/1 (1.042-207.0)