Форм-фактор корпусу:Mini-Tower
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
2E TeamX TMX04 — компактний корпус для настільного ПК. Підходить для збірки домашньої або офісної системи, а також бюджетної робочої станції середнього рівня. Корпус виконаний в типорозмірі Mini-Tower, підтримує встановлення материнських плат формфактора Micro ATX та Mini ITX.
Дизайн задовольнить користувачів з естетичним смаком, оскільки має простий та водночас елегантний вигляд. Два порти USB 2.0 та HD AUDIO+MIC забезпечують підключення периферійних пристроїв, ґаджетів тощо. Корпус оснащений вбудованим вентилятором що забезпечать охолодження комп’ютерної системи. Розміщення на ніжках додатково покращує вентиляцію корпусу.
Встановлений блок живлення на 500 Вт дозволить забути про необхідність покупки цього компонента, до того ж він стане справжнім джерелом енергії для безперебійного існування системи. Корпус TeamX TMX04 дає широкий спектр можливостей для вибору необхідних компонентів. Матеріал виготовлення — метал та пластик, що є гарантією надійності.
| Форм-фактор материнської плати | Micro ATX, Mini ITX |
| Форм-фактор корпусу | Mini-Tower |
| Розташування фронтальних роз'ємів | Спереду |
| Кількість USB портів | 2 шт |
| Лицьова панель | USB 2.0 |
| Кількість 2.5 | 2 шт |
| Кількість 3,5 | 2 шт |
| Активне охолодження | Так |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 шт |
| Максимальна висота кулера процесора | 145 мм |
| Наявність блоку живлення | Так |
| Розташування блоку живлення | Верхнє |
| Форм-фактор блока живлення | ATX |
| Блок живлення | 500 Вт |
| Довжина відеокарти | 220 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 355 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 275 мм |
Отзывы о 2E TeamX TMX04 Black (2E-TMX04-500)