Форм-фактор корпусу:Midi-Tower
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Корпус 2E Credo V500B — це компактне та практичне рішення для складання сучасних офісних або домашніх ПК. Виготовлений із міцної сталі товщиною 0.7 мм, він має класичний дизайн із металевою передньою панеллю, що забезпечує надійність і естетичний вигляд.
Формфактор Midi Tower підтримує материнські плати ATX, Micro ATX і Mini ITX, що робить його ідеальним для створення hspyb[ рівня систем. Завдяки продуманій конструкції забезпечується зручне розміщення кабелів, а також підтримка відеокарт довжиною до 310 мм. У комплекті є один попередньо встановлений вентилятор 120 мм. На передній панелі розташовані порти USB, роз’єми для аудіо та мікрофона, що забезпечують зручне підключення периферії.
Корпус пропонує достатньо місця для накопичувачів — два відсіки 3.5" і чотири 2.5". Завдяки простій конструкції та раціональному внутрішньому простору 2E Credo V500B підходить для самостійного складання, забезпечуючи стабільну роботу комп’ютера.
| Форм-фактор материнської плати | Micro ATX, ATX, Mini ITX |
| Форм-фактор корпусу | Midi-Tower |
| Розташування фронтальних роз'ємів | Спереду |
| Кількість USB портів | 3 шт |
| Лицьова панель | USB 2.0, Type-C, USB 3.2 |
| Кількість 2.5 | 4 шт |
| Кількість 3,5 | 2 шт |
| Активне охолодження | Так |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 шт |
| Наявність блоку живлення | Ні |
| Розташування блоку живлення | Верхнє |
| Форм-фактор блока живлення | ATX |
| Довжина відеокарти | 310 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Основний колір | Білий |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 413 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 330 мм |
Отзывы о 2E V500W White (2E-V500W)