Gorenje MMC600XG
Gorenje MMC600XG
Gorenje MMC600XG
Gorenje MMC600XG
Gorenje MMC600XG
Gorenje MMC600XG
Gorenje MMC600XG
Gorenje MMC600XG
Gorenje MMC600XG
Gorenje MMC600XG
Gorenje
Кухонные комбайны
Тип приладу: Кухонний комбайн
Тип двигуна: Робота на змінному струмі(AC двигун)
Потужність двигуна (max): 600 Вт
Кількість швидкостей вентилятора: 6
Корисний об'єм миски для замішуванні і збивання: 4 л
Автоматичне регулювання швидкості обертання
3D змішування відмінно перемішує і збиває інгредієнти
Захист від перегріву
Блокування двигуна для додаткової безпеки
  • Отзывы (0)
 ІДЕАЛЬНЕ ЗМІШУВАННЯ
Довірте роботу висококваліфікованому помічникові
Тип приладу: Кухонний комбайн
Кнопка миттєвої активації приладу: Ручка регулювання швидкості
Автоматичне регулювання швидкості обертання: Так
Ніжки: Ніжки-присоски проти ковзання
Характеристики
Плавний запуск двигуна: Так
Знімні частини придатні для миття у посудомийці: Так
Отвір у кришці: Так
Системи безпеки
Захист від перегріву: Так
Захисний вимикач: Так
Захист від повторного увімкнення для безпеки на кухні: Так
Захисна кришка: Так
Закриті деталі двигуна: Так
Блокування двигуна для додаткової безпеки: Так
Насадки
Тістоміс
Насадка для збивання
Насадка для змішування
Технічні характеристики
Приєднувальний кабель: 1400 мм
Ширина: 345 мм
Висота: 304 мм
Глибина: 215 мм
Ширина упакованого виробу: 388 мм
Висота упакованого виробу: 360 мм
Глибина упакованого виробу: 298 мм