LG UltraFine 27US500-W
LG UltraFine 27US500-W
LG UltraFine 27US500-W
LG UltraFine 27US500-W
LG
Мониторы
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Гарантия: 24 месяца
  • Отзывы (0)
Монітор LG 27US500-W оснащений 27"-дюймовим IPS-дисплеєм із роздільною здатністю UHD 4K (3840x2160), який забезпечує максимальну деталізацію та точність кольорів. Завдяки підтримці 90% колірної гами DCI-P3 і яскравості 300 ніт, цей монітор стане чудовим вибором для ілюстраторів, фотографів і відеоредакторів.
Діагональ екрану 27"
Співвідношення сторін 16
Тип матриці IPS
Частота оновлення 60 Гц
Час відгуку 5 мс
Час відгуку (GtG) 5 мс
Поверхня екрану матова
Яскравість дисплея 300 кд/м²
Кут огляду горизонтальний 178 °
Кут огляду вертикальний 178 °
Максимальна кількість кольорів 1.07 млрд
HDR HDR10
DCI-P3 90 %
Відеороз'єми 1 × DisplayPort (вхід) 2 x HDMI
Аудіороз'єми вихід
VESA 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт) 26 Вт
Енергоспоживання (очікування) 0.5 Вт
Розміри (без підставки) 613.5 × 363.5 × 45.4 мм
Розміри 613.5 × 454.7 × 214.9 мм