* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Optoma Photon Go
Завдяки Google TV, вбудованому акумулятору та передовій технології потрійного RGB-лазера, цей невеликий, але потужний проєктор забезпечує 650 люменів портативної розваги на великому екрані одним натисканням кнопки.
Завдяки новітній технології RGB-лазера Photon Go забезпечує вражаючу 150% точність кольорів кінокласу DCI-P3 протягом 20 000 годин яскравого, безперервного перегляду. А завдяки Google TV, що завжди під рукою, ви можете відразу зануритися у свої улюблені програми та додатки – просто діставши пристрій з коробки.
Легкий і зручний для подорожей проєктор із вбудованим акумулятором, який забезпечує до 1.5 години бездротового відтворення мультимедіа або до 4 годин відтворення музики в режимі Bluetooth-динаміка. Завдяки цьому ви можете переглянути останню серію улюбленого серіалу, пограти з друзями або розслабитися під улюблену плейлист – повністю бездротово, в дорозі або в затишку власного будинку.
Завдяки надширококутному об'єктиву та інноваційній технології Time-of-Flight (ToF) для автоматичної корекції трапеції та різкості, ви можете миттєво створити ідеально відображене зображення з діагоналлю 100 дюймів на відстані менше 25 см від обраної поверхні для проєкції – ідеальне рішення для швидкого та вільного перегляду.
Проєктор оснащений двома 10-ватними динаміками та інтегрованою системою Dolby Audio, що дозволяє насолоджуватися улюбленими фільмами та музикою з багатими деталями та імерсивним просторовим звуком. Незалежно від конфігурації, звук адаптується до навколишнього середовища, забезпечуючи чудову якість аудіо, що підвищує рівень ваших візуальних та слухових вражень.
| Технология отображения: | DLP |
| Собственное разрешение: | 1920 x 1080 (FHD) |
| Соотношение сторон: | 4 x 3; 16 x 9 |
| Яркость: | 650 лм |
| Контрастность: | 800 x 1 |
| Размер проецируемого изображения: | 60" - 100" |
| Минимальное расстояние проекции: | 0,3 м |
| Срок службы лампы: | 20 000 ч (в обычном режиме) |
| Разъемы: | HDMI 2.0 - 1 шт.; RJ-45 (LAN) - 1 шт.; USB Type-A - 1 шт.; USB Type-C - 1 шт.; S/PDIF - 1 шт. |
| Беспроводное подключение: | Bluetooth; Wi-Fi |
| Динамики: | Да |
| Уровень рабочего шума (в стандартном режиме): | 32 дБ |
| Потребляемая мощность во время работы: | 60 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания: | 0,5 Вт |
| Высота: | 62 мм |
| Ширина: | 252 мм |
| Глубина: | 157 мм |
| Вес: | 1,7 кг |
Отзывы о Optoma Photon Go (E3PS001E111)