Anker Zolo 20000mAh 45W Black (A1681H12)
Anker
Универсальные мобильные батареи (повербанки)
Ємність - 20000 мА/г / Технологія - літій-полімерна (Li-Pol) / Кількість USB-портів - 4 порти / Вихід USB (1) - 5 В/3 A, 9 В/2 A, 10 В/2.25 A, 12 В/1.5 A / Вихід USB (2) - 5 В/3 A, 9 В/3 A, 10 В/2.25 A, 12 В/3 A, 15 В/3 A, 20 В/2.25 A / Вихід USB (3) - 5 В/3 A, 9 В/3 A, 10 В/2.25 A, 12 В/3 A, 15 В/3 A, 20 В/2.25 A / Вихід USB (4) - 5 В/3 A, 9 В/3 A, 10 В/2.25 A, 12 В/3 A, 15 В/3 A, 20 В/2.25 A /
Гарантия: 18 месяцев
  • Отзывы (0)
Anker Zolo 20000mAh 45W - це потужний зовнішній акумулятор, який підтримує швидке заряджання до 45 Вт. Така потужність дозволяє ефективно заряджати не лише смартфони, а й планшети та інші сумісні гаджети з підтримкою Power Delivery.
Головна особливість моделі — два вбудовані кабелі USB-C, що забезпечує максимальну зручність у повсякденному використанні. Вам більше не потрібно носити із собою зайві дроти. Кабелі підтримують PD 45 Вт, що робить пристрій універсальним рішенням для користувачів Android та Apple (iPhone 15/16, iPad).
Батарея ємністю 20 000 мА/г забезпечує достатній запас енергії для чотирьох повних заряджань смартфона. Це робить павербанк надійним супутником у поїздках, відрядженнях та під час активного дня. Завдяки продуманій конструкції та компактним розмірам пристрій легко поміщається в сумку або рюкзак.
Тип Power Bank
Ємність 20000 мА/г
Технологія літій-полімерна (Li-Pol)
Потужність 45 Вт
Кількість USB-портів 4 порти
Вихід USB (1) 5 В/3 A, 9 В/2 A, 10 В/2.25 A, 12 В/1.5 A
Вихід USB (2) 5 В/3 A, 9 В/3 A, 10 В/2.25 A, 12 В/3 A, 15 В/3 A, 20 В/2.25 A
Вихід USB (3) 5 В/3 A, 9 В/3 A, 10 В/2.25 A, 12 В/3 A, 15 В/3 A, 20 В/2.25 A
Вихід USB (4) 5 В/3 A, 9 В/3 A, 10 В/2.25 A, 12 В/3 A, 15 В/3 A, 20 В/2.25 A
Живлення (зарядка) від USB
Час повної зарядки 3 год
Індикація є
Швидка зарядка зі швидкою зарядкою
Матеріал пластик
Колір чорний
Габарити 120 х 74 х 32 мм
Вага 362 г