* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Насолоджуйтеся чітким та глибоким звучанням аудіоконтенту завдяки акустичній системі PCS204 бренда 2Е.
Модель має стриманий мінімалістський дизайн, на фронтальній панелі нанесено логотип виробника – жодних зайвих елементів. З огляду на це колонки чудово пасуватимуть до будь-якого стилю робочої зони.
Щодо технічних особливостей: пристрої оснащено дводюймовими динаміками, які відтворюють звук однаково якісно на всіх рівнях гучності. До того ж для підключення PCS204 не знадобиться додаткове програмне забезпечення, адже акустична система має вбудовану технологію Plug & Play, що забезпечує швидке визначення та конфігурування пристроїв.
Особливості:
Два динаміки 2" х 3 Вт.
Підключення 3,5 мм jack.
USB-живлення 5 В.
Технологія Plug & Play.
Регулювання гучності
| Тип | стаціонарні |
| Живлення | від USB |
| Формат акустики | 2.0 |
| Кількість смуг | 1 |
| Потужність | 6 Вт |
| Частотний діапазон | 100 – 20 000 Гц |
| Співвідношення сигнал/шум | >65 дБ |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Матеріал корпусу сабвуфера | пластик |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Діаметр динаміків сателітів | 2" |
| Габарити сателітів | 67 х 110 х 82 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Вага загальна | 0.5 кг |
| Колір | сірий |
Отзывы о 2E PCS204 Silver (2E-PCS204SV)