LED-телевизор SAMSUNG 65QN800BUXUA Neo QLED 8K Smart TV (2022)
Код товара: 282282
Нет в наличии
SAMSUNG 65QN800BUXUA  Neo QLED 8K Smart TV (2022)
Архивный товар
104394
Samsung
LED-телевизоры
Серия 8
Діагональ екрану (дюйм): 65 дюймів
Роздільна здатність: 7680x4320 8K
Smart TV: так
Операційна система: Tizen
Процесор: AI Neo Quantum 8K
Тип екрану: Neo QLED
Сірий колір
Гарантия: 12 месяцев
Архивный товар
Неймовірний колір і контраст у 8K
Топ 4 функції
Технологія Quantum Matrix Pro
Процесор Neural Quantum 8К
Зображення 8К на основі технології штучного інтелекту з 20 нейронними мережами
Технологія Quantum Matrix Pro
Надточний контра+C8ст у 8К, що розкриває найдрібніші деталі
Dolby Atmos
Дивовижний об'ємний звук з додатковими динаміками
8K зображення завдяки технології штучного інтелекту з 20 нейронними мережами
Процесор Neural Quantum 8К
* Враження від перегляду можуть відрізнятися залежно від типу контенту та формату.
* Масштабування може бути недоступним для підключення до ПК та ігрового режиму.
Абсолютна краса в мінімалізмі
Дизайн Infinity One
Вражаючий об'ємний звук з додатковими динаміками
Dolby Atmos
* Розміщення динаміка може відрізнятися залежно від моделі.
Зображення
Помітні найдрібніші деталі
Захоплюючий контраст, як і задумував режисер
Технологія Quantum HDR 32x
* QN90A 50': Технологія Quantum HDR 24x.
Мінімум відблисків для найкращого перегляду
Технологія Anti Reflection
Зображення, оптимізоване для ваших очей
Режим EyeComfort
Тримірна глибина зображення завдяки нейронним мережам
Real Depth Enhancer
Ігри
Винятковий ігровий досвід у 4K 120 Гц
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator Turbo+
* Q80B 50": Motion Xcelerator.
Ігри в HDR з низькою затримкою без розривів та розмитості зображення
Технологія FreeSync Premium Pro
Звук
Звук, що слідує за об'єктами на екрані
Технологія об'ємного звуку Object Tracking Sound+ (OTS+)
* QN90B 43/50": Технологія OTS Lite.
Дизайн
Додайте краси в рішення, вільне від безладдя
Тонкий модуль One Connect з підтримкою кріплення до ТБ
Smart
Відкрийте для себе улюблений контент в одному місці< br/>Smart Hub
* Контент-послуги та рекомендації можуть відрізнятися залежно від регіону.
* Перед використанням необхідно прийняти умови та Політику конфіденційності Smart Hub.
Ваш розумний будинок на екрані
SmartThings
* Підключені пристрої продаються окремо.
Здійснюйте відеодзвінки на великому екрані
Додаток для відеодзвінків
* Потрібна додаткова сумісна камера або камера мобільного пристрою.
* Продається окремо.
Дивіться все на одному екрані
Режим Multi View
* Підтримує ОС Android та смартфони на базі iOS.
Діагональ екрана 65"
Роздільна здатність 7680x4320
Тип телевізору QLED-телевізор
Процесор зображення Neural Quantum Processor 8K
Підтримка Smart TV з Smart TV
Бездротові можливості Bluetooth
WI-Fi
Платформа Tizen
ТВ-тюнер Супутниковий
Цифровий Т2
Цифровий кабельний
Діапазони цифрового тюнера DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
Способи управління Голосовий пошук
Технології HDR
Контрастність Quantim Matrix Technology Pro
Вихідна потужність звуку, Вт 70
Аудіосистема Active Voice Amplifier
Adaptive Sound
Object Tracking Sound: OTS+
Q-Symphony
Audio Pre-selection Descriptor
Канальность звука: 4.0.2
Система кольоровості (підтримувані стандарти) NTSC, PAL, SECAM
Енергоспоживання Обычный режим: 304 Вт
Максимально: 430 Вт
В режиме ожидания: 0.5 Вт
Додаткові характеристики AI Upscale
Технология улучшения цветопередачи: 100% Colour Volume with Quantum Dot
Расширенный динамический диапазон (HDR): Quantum HDR 32x
Широкий угол обзора: Ultra Viewing Angle
Технология затемнения: Ultimate 8K Dimming Pro
Дизайн: Infinity One
Тип рамки: 4 Bezel-less
FreeSync Premium Pro
Super Ultra Wide Game View/Game bar
Активный усилитель голоса
Multi View: до 4 видео
Quantum Mini LED
Адаптивное изображение: Optimized/EyeComfort; блок One Connect
One Billion Color
Розміри з підставкою 1443.7 x 897.4 x 298.4 мм
Розміри без підставки 1443.7 x 828.4 x 17.8 мм