* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
Акустика для ПК HOCO DS32 Plus Unity Colorful Lights BT добре підходить для озвучування фільмів, музики та звукового супроводу у комп'ютерних іграх. Вбудовані високоякісні динаміки дозволяють детально та реалістично відтворювати високі частоти. Підключається до комп'ютера або ноутбука через роз'єм AUX-3.5мм/живлення підсвічування через роз'єм USB/+Bluetooth. Живлення здійснюється через кабель USB.
Ця модель компактна з оригінальним дизайном. Складається із двох динаміків вихідний сумарної потужності 6 Вт. Родзинкою є різнокольорове світлодіодне підсвічування, яке відразу приверне вашу увагу.
Корпус виконаний із якісних матеріалів. Регулятор гучності розташований на передній панелі пристрою, що дуже зручно та максимально просто
| Формат акустики | 2.0 |
| Общая выходная мощность | 1-10 Вт |
| Тип подключения | Проводное / Беспроводное |
| Выходная мощность | 6 Вт |
| Диапазон частот | 50-20000 Гц |
| Количество динамиков | 2 |
| Интерфейс подключения | Bluetooth, mini-Jack (3.5 мм) |
| Цвет | Черный |
Отзывы о Hoco DS32 Plus Black