* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
* характеристики и цвет изделия уточняйте у менеджеров
* интернет цена актуальна только при заказе через интернет магазин
KIVI LivingroomTV U760QB — це нова лінійка смарт-телевізорів, розроблена спеціально для невеликих кімнат і спалень. Елегантні металеві підставки підкреслюють мінімалізм дизайну і надійно утримують корпус. Телевізор гармонійно доповнить будь-яку обстановку і стане стильним акцентом в інтер'єрі.
Насолоджуйтесь чітким зображенням із максимальною деталізацією. Завдяки технології HDR зображення на екрані має природний вигляд. Вміст HDR автоматично розпізнається, тому зображення миттєво передається на екран у найкращій якості. Технологія Ultra Clear обробляє кожен фрагмент кадру, підвищуючи різкість об'єктів і їх контраст. Зображення на екрані має відмінну яскравість незалежно від якості вхідного контенту. Функція Max Vivid оптимізує вміст SDR, підвищуючи його яскравість окремо для кожної частини відео.
У лінійці KIVI Smart TV використовується сучасний потужний процесор, який робить взаємодію з телевізором плавною та швидкою. Платформа дозволяє обробляти багато функцій і великі обсяги інформації, зберігаючи швидкість на кожному етапі. Завдяки використанню нового графічного ядра GPU платформа здатна підтримувати найсучасніші технології. Таким чином, з'явилася можливість використовувати функції систем MEMC, ALLM, Max Vivid і багатьох інших.
Насолоджуйтеся потоковим відео та музикою, вибирайте з безлічі додатків – це та багато іншого забезпечить ОС Android TV 11. Ця версія найпопулярнішої операційної системи Android TV 11 є швидкою, стабільною, перспективною та надійною, має найбільший магазин програм для будь-яких завдань і побудована на основі екосистеми Google.
| Діагональ екрану | 43" |
| Матриця | MVA |
| Роздільна здатність екрану | UHD (4K) |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| LED підсвітка | Так |
| Вигнутий дисплей | Ні |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Технологія HDR | Так |
| Трансляція екрану | Chromecast |
| Технології покращення зображення | HDR, MEMC, Super Contrast Control, Max Vivid, Ultra Clear |
| Wi-Fi | Присутній |
| Smart TV | Так |
| Процесор зображення | Quad Core |
| Інтерфейси | HDMi, RJ45 (LAN), S/PDIF, USB 2.0 |
| Кількість USB портів | 2 шт |
| Кількість HDMI портів | 4 шт |
| Кількість HDMI 2.1 | 4 шт |
| Операційна система телевізора | Android |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Енергоспоживання в звичайному режимі | 53 Вт |
| ТВ-тюнер | ТВ-тюнер (аналоговий цифровий) |
| Діапазон тюнера | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Додаткові функції | KIVI Media, Google Assistant, Chromecast, Google Home, ігровий режим |
| Кріплення VESA | 200х200 |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 960 x 620 x 240 мм |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 960 x 556 x 64 мм |
| Вага з підставкою | 7.4 кг |
| Основний колір | Білий |
Отзывы о KIVI 43 LED 4K 43U760QW White