Ноутбук Acer Aspire Lite AL16-54P-51G4 (NX.D76EU.008) Light Silver
Код товара: 344344
Есть на складе
Acer
Ноутбуки
Aspire
Екран 16" IPS (1920x1200) WUXGA, матовий / Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Intel Iris Xe Graphics / без ОД / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / без ОС / 1.53 кг / сріблястий
  • Отзывы (0)
 Оптимізована продуктивність для вашої повсякденної роботи
Ваші підвищена щоденна продуктивність
Створено для щоденного використання
Ваше переосмислене бачення
Acer Intelligence Space
Операційна система Без ОС
Процесор Процесор Десятиядерний Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц)
Покоління процесора Intel 13-е Raptor Lake
Відеокарта Виробник відеокарти Intel
Тип відеокарти Інтегрована
Інтегрована відеокарта Iris Xe Graphics
Корпус Ємність акумулятора 58 Вт·год
Вага 1.53 кг
Колір Сріблястий
Звукова система Вбудований мікрофон
Вбудовані динаміки
Час автономної роботи До 8 годин
Маніпулятори Тачпад
Габарити (Ш х Г х В) 357.8 x 244.8 x 18.9 мм
Накопичувачі даних Обсяг SSD 512 ГБ
Кількість слотів M.2 2 (1 зайнято, 1 вільний)
Тип накопичувача SSD
Параметри накопичувача 512GB PCIe NVMe SSD
Оперативна пам'ять Об'єм встановленої оперативної пам'яті 16 ГБ
Тип оперативної пам'яті DDR5
Характеристики оперативної пам'яті DDR5-4800 МГц
Підключення Безпровідний зв'язок Wi-Fi 802.11ax
Bluetooth 5.1
Gigabit Ethernet
USB порти 2 x USB 3.1/3.2 Gen1 Type-A
2 x USB 3.1/3.2 Gen1 Type-C
Відеороз'єми 1 x HDMI
Аудіороз'єми 3.5 мм (mini-Jack)
Роз'єми для карт пам'яті 1 x MicroSD
Екран Діагональ екрану 16"