AOC Q27G42XE
AOC Q27G42XE
AOC Q27G42XE
AOC
Мониторы
Діагональ екрану:27"
Роздільна здатність екрану:2560×1440
Формат зображення:16:9
Тип матриці:IPS
Гарантия: 36 месяцев
  • Отзывы (0)
AOC Q27G42XE — це 27"-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю QHD (2560x1440), який забезпечує чітке та деталізоване зображення для захопливого геймінгу та комфортної роботи.
Діагональ екрану 27"
Формат зображення 16
Тип матриці IPS
Підсвітка екрану LED
Покриття екрану Матове
Частота оновлення екрану 180 Гц
Яскравість 300 кд/м²
Технології синхронізації Nvidia G-Sync Compatible
Технології монітора Підтримка HDR
Фірмові технології Flicker Free, Low Blue Light
sRGB 120%
AdobeRGB 80%
DCI-P3 93%
Час відгуку матриці 0.5 мс
Інтерфейси Audio Line out, DisplayPort, HDMi
Регулювання за виcотою Ні
Поворотний екран (Pivot) Ні
Потужність 27 Вт
Вбудовані колонки Так
Кріплення VESA Так
Вихідна потужність колонок 4 Вт
Основний колір Чорний
Вага 3.88 кг
Ширина 614 мм
Висота 450 мм
Глибина 197 мм