Ноутбук Xiaomi Redmi Book 16 2024 I5-12450H/16GB/1024GB (JYU4586CN) EU
Код товара: 324225
Есть на складе
Xiaomi
Ноутбуки
Экран 16" IPS (1920 х 1200) матовый / Intel Core i5-12450H(2,0 - 4.4 GHz), 8 Ядер / RAM 16 ГБ / SSD 1024 ГБ / Intel Iris Xe Graphics / без ОД / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / Windows 11 Home / 1.68 кг / Серый
Гарантия: 3 месяца
  • Отзывы (0)
Ноутбук Xiaomi RedmiBook 16 2024
16-дюймовий екран із тонкими рамками
RedmiBook 16 2024 має досить тонкий і легкий корпус, але при цьому оснащений великим 16-дюймовим дисплеєм. Товщина рамки складає лише 2,95 мм. Співвідношення екрану до корпусу сягає 90,4%.
Висока роздільна здатність зображення
Подвійні динаміки з Dolby Atmos
=Достойний рівень продуктивності
Вибір режиму продуктивності
Швидкий обмін даними з іншими пристроями
Клавіатура з підсвіткою
Продуманий інтерфейс
Завдяки кільком портам до ноутбука можна підключати інші прилади та розширювати сценарій його роботи. Є 3 роз'єми USB-A, вхід 3,5 мм, HDMI 2.1 та USB Type-C.
Універсальний адаптер живлення
У комплекті з RedmiBook 16 2024 йде блок живлення на 100 Вт, що забезпечує швидку зарядку як для ноутбука, так для смартфона, планшета і навіть навушників.
Тип экрана IPS
Диагональ экрана 16 дюймов
Яркость экрана 300 нит
Плотность пикселей 242 ppi
Тип матрицы IPS
Частота обновления 120 Гц
Поколение процессора Intel Core i5-12450H(2,0 - 4.4 GHz), 8 Ядер
Количество ядер процессора 8
Тактовая частота процессора 2.0 ГГц
Видеокарта Intel Iris Xe Graphics
Тип оперативной памяти LDDR5
Частота оперативной памяти 5200 МГц
Разрешение веб-камеры 1080p
Стандарт Wi-Fi Wi-Fi (802.11b/g/n) , Wi-Fi 5 (802.11ac) , Wi-Fi 6 (802.11ax)
Версия Bluetooth 5.2
Интерфейсы USB-A 2.0 x 1, USB-A 3.2 х 2, HDMI 2.1 x 1, mini-jack 3.5 мм
Емкость аккумулятора 72 Вт⋅ч
Время автономной работы 12 часов
Тип зарядки USB Type-C
Материал корпуса Металл
Размеры 355.2 x 248.5 x 15.9 мм